Підживлення кімнатних квітів навесні

Що потрібно робити навесні?

За довгі осінні та зимові місяці домашні квіти покриваються товстою кулею пилу (особливо коли повітря в квартирі сухе), і навіть за наявності регулярно повторюваного душу, маленькі частинки пилки цілком можуть забитися у “пропочинки” на листочках, що призводить до порушення дихання рослин. Якщо за таким рослиною регулярно не доглядати, то з часом його кольору просто тьмяніють і більше того, це може призвести до скидання листя. Слід влаштовувати Вашим квітам душ. А велике листя у рослин можете навіть намилити господарським милом і після відразу обполоснути їх. Вода повинна стікти і після такої приємної для рослин процедури, Ви відразу побачите, як вони перетворяться. Тільки треба знати, що ті рослини, листя у яких пухнасті (та сама герань чи сенполії) мити не слід.

Весна це просто ідеальний час для проведення процедур з формування кроні всього рослини. При цьому ще й обрізаними черешками Ви зможете розмножувати квіти. Також багато інших рослин після закінчення зими можна розмножувати іншими методами: дітками-цибулинами, відростками або вусами, а також і діленням кореневища. За рік у горщиках земля під кімнатними квітами значно виснажується, тому потрібно провести і оновлення ґрунту, що дуже сприятливо позначиться на розвитку всієї рослини. Якщо Ваш квітка дуже вже великий, тоді достатньо буде провести оновлення лише верхньої частини ґрунту в горщику. Суміш ґрунту слід вибирати окремо, тобто для кожного рослини. Не треба забувати і про організацію дренажу. Він значною мірою зберігає кореневу систему рослини від загнивання.

Слід пам'ятати, що не всі рослини, які ми вирощуємо в будинку, люблять пересадку: ті ж амарілліси цвітуть лише тоді, коли в горщику їм затісно, ​​а від сансевієрія в одному і тому ж горщику цілком може рости і кілька років поспіль.

Не варто забувати і про проведення підживлення. Це зробить листя у рослин густішим і яскравішим, а також у чому сприяє рясному їх цвітінню. У магазинах для квітникарів потрібно підібрати необхідні удобрення та підгодівлю для кімнатних рослин. Пам'ятайте, що різним видам кімнатних рослин потрібна різна регулярність проведення таких підгодівлі. Забезпечте квітам проведення “відпустки” або на свіжому повітрі. Коли температура на вулиці вже не падатиме нижче порога +15 градусів, квіточки слід винести на балкон або на веранду. Тільки не варто поміщати горщики з квітами під прямі лучі сонця, інакше Вашим квітам не уникнути опіку.